Páči sa ti Inkognito.sk?

Tak povedz o nás aj svojim kamošom, známym alebo vlož link na svoju stránku a odmeníme ťa!

Odmena čaká úplne každého! A za každého odporučeného návštevníka!

Je tu partnerský program inkognito.sk

Na čom zarobím?
Portál Inkognito.sk sa teší rastúcej popularite na Slovensku aj v Čechách a preto chceme počet návštevníkov ešte ďalej zvyšovať. Rozhodli sme sa preto, aby ste našou reklamou boli vy - naši návštevníci, ktorý Inkognito poznajú a budú schopný nás doporučiť.. Samozrejme to nemôžeme chcieť len tak zadarmo :). Preto vás budeme odmeňovať za každého unikátneho návštevníka, ktorého k nám privediete!
Ako to funguje?
Náš automatický systém Ti pridelí unikátny odkaz (referenčný link), na základe ktorého ťa budeme poznať. Takže ak príde nejaký návštevník cez tento odkaz automaticky zistíme, že tohto návštevníka si doporučil práve Ty! Za takéhoto návštevníka Ti pripočítame odmenu! Avšak aby sa zabránilo podvodom a rôznym "umelým" a nežiadúcim prístupom, počítať sa bude len tá návšteva, pri ktorej návštevník spustí chat - tede bude naozaj "fyzicky prítomný" na stránke (klikne modré tlačítko SPUSTIŤ CHAT). Čiže nestačí len obačajné zobrazenie stránky!
Po vytvorení konta v našom Partnerskom programe budeš môcť svoj unikátny odkaz umiestňovať kdekoľvek! Teda môžeš ho poslať/zdieľať svojím kamarátom na Facebook aby aj oni skúsili Inkognito chat, prípadne ak vlastníš webstránku či blog, link môžeš publikovať aj tam! Čím viac o princípe chatu prezradíš a čím viac upútaš pozornosť ľudí tým bude viac kliknutí a tvoje zárobky vyššie! Pretože neodmeňujeme len za prvú návštevu ale aj za vracajúcich sa návštevníkov!
Sloboda v umiestňovaní referenčného odkazu končí tam, kde by sa konanie dalo charakterizovať ako podvod!
Koľko dostanem a ako sa vypláca?
Jednotlivé odporučené návštevy sú ohodnotené nasledovne:
Prvá návšteva cez referenčný odkaz - 0,015€
2., 3. a štvrtá priama návšteva vracajúceho sa návštevníka - 3 x 0,005€
Spolu tak za jediného odporučeného návštevníka môžeš zarobiť 3 centy!
Príklad: Ak každý deň odporúčíš len desiatich návštevníkov (akýmkoľvek spôsobom) za predpokladu, že každý z nich sa ešte vráti, tak za jeden mesiac môžeš takto zarobiť až 9€!
Treba pripomenúť aj skutočnosť, že celkový zárobok z jedného návštevníka je prakticky neobmedzený! Takže ak jeden návštevník klikne na referenčný odkaz s časovým odstupom 10-krát (z Tvojej stránky, alebo mu ho opätovne pošleš) pričom medzi nimi uskutoční aj ďalších 20 (vracajúcich sa) priamych návštev, Tvoj zárobok z tohto návštevníka bude až 25 centov! A to hovoríme len o jedinom návštevníkovi.
VÝPLATA: Zarobené peniaze vyplácame v eurách na bankový účet do všetkých krajín S€PA (aj ČR) alebo na PayPal (internetová peňaženka, ktorú si môže zriadiť každý zadarmo).
Prvá (tzv. testovacia) výplata bude možná ak v priebehu prvých 10 dní dosiahneš aspoň 1€. Ďalšie výplaty sa potom budú realizovať minimálne od hodnoty 10€!
Ďalšie pravidlá, ktoré sa oplatí vedieť
- Systém počíta len unikátne návštevy. Čo to znamená? Ak za sebou kliknete na referenčný odkaz 10krát bude za platný klik započíaný len jeden - ten prvý.
- Medzi jednotlivými unikátnymi návštevami musí byť patričný časový odstup aby mohli byť klasifikované ako platené unikátne návštevy. Inak táto návšteva nebude odmenená! Za platnú sa počíta jedna návšteva za deň!
- Vracajúcich sa návštevníkov spočítavame na základe cookies, ktorých platnosť je určená na 30 dní. Takže ak po prvej návšteve príde návštevník znovu na stránku až po 2 týždňoch bude sa táto návšteva počítať ako vracajúca (čiže odmena pre Teba za druhú návštevu). Zároveň sa cookies predĺžia o 30 dní od tohto dátumu!
- Je zakázané aby si Ty ako doporučiteľ (náš partner) klikal na svoj referenčný odkaz a tak umelo zvyšoval zárobok. Jednak je systém proti takémuto konaniu chránený a jednak sú podrobne sledované všetky platené kliknutia.
- Rovnako je zakázané propagovať Inkognito.sk (referenčný link) pod iným - klamlivým označením! Teda je zakázané označovať obsah referenčného linku (portálu Inkognito) ako niečo iné, čím v skutočnosti portál Inkognito.sk je! Z toho vyplýva, že je povolené, označovať obsah portálu Inkognito ako náhodný chat, resp. inak - čo vystihuje predmet portálu. Akékoľvek hrubé zavádzajúce označenie je považované za porušenie pravidiel!

Pri zistení podvodnej činnosti, porušení vyššie uvedených podmienok, môže byť Tvoj celkový dosiahnutý zárobok vynulovaný alebo bude úplne zrušený tvoj účet v partnerskom programe!
Už nie je možné sa registrovať!